Jsme zde Po/St 8 - 16 h a Út/Čt 8 - 11 h

Informace 01/2020 Co je nového v roce 2020?

06.01.2020

Rád bych vás přivítal v Novém roce 2020 a popřál vám všem mnoho úspěchu v celém roce 2020. Ale ze všeho nejvíce zdraví, protože toho je opravdu málo a vážit i ho opravdu většina z nás neumí. A nyní bych vás rád seznámil z našimi prioritami pro rok 2020. 

Jistě jste si hned na začátku roku někteří všimli, že webový portál Opavou přes bariéry nefungoval. Nebylo to zapříčiněno nějakým napadením webu nebo jiné události, ale tím, že jsem po technické stránce přešli ze standardního na profesionální rozhraní. Museli jsme provést celoplošnou restrukturalizaci webového portálu Opavou přes bariéry. Celou akci jsme prováděli ve sledu, jak jste nám dávali své podněty i vy, spoluobčané města Opavy a okolí, za což vám moc děkujeme a vážíme si vašich podnětů. Proto jsme se rozhodli pro vás připravit kontaktní formulář s názvem "Váš názor nás zajímá", kde můžete posílat své podněty, názory, připomínky.

No a jako poslední informaci, kterou zde vkládám je, že projekt Opava bez bariér je nejen součásti spolku Opavskem bez bariér, z.s., ale také do terénu vyjíždíme již z kanceláře v Opavě. Naše kancelář se nachází na Horním náměstí 132/47, vchod vedle prodejny BIVOJ.

S přáním příjemných a klidných dní

Pavel Carbol, autor a správce projektu Opava bez bariér