Jsme zde Po/St 8 - 16 h a Út/Čt 8 - 11 h

Integrační hřiště Dostojevského Veřejná sbírka pokračuje

02.01.2023

Milí přátelé, nový rok 2023 je zde a před námi je pokračování ve velké výzvě, kterou jsme právě v lednu 2021 otevřely. Mnozí jistě víte, že se snažíme vybudovat další integrační dětské hřiště, tentokráte na prostranství za ZŠ pro postižené děti na Dostojevského ulici, kde si budou moct hrát děti s handicapem společně s dětmi zdravými stejně jako na prvním integračním dětském hřišti na náměstí Slezského odboje.

Založily jsme veřejnou sbírku a současně jsme od města Opavy dostaly z participativního rozpočtu města částku 400.000,- Kč, což je polovina. Veřejnou sbírkou jsme od 8.m 2022 vybraly téměř 55.000,- Kč (pozn. nemáme ještě rozpečetěné sbírkové kasičky). Máme stále přispívatelé, kteří i z mála přispějí každý měsíc.

Milí přátelé, prosíme, potřebujeme vybrat ještě 380.000 ,- Kč, abychom v tomto roce 2023 mohly naplnit, realizovat náš cíl, postavit "základní kámen" dalšího a rozsáhlého integračního hřiště v Opavě, pro dětské radovánky děti s handicapem s dětmi zdravými, ale také tím myslíme i na pohybové aktivity střední a starší populace.

Děkujeme těm, kterým není nelehký osud děti s handicapem a těm, kteří se o ně starají, lhostejný.

Jak můžete přispět i Vy?

Oficiální číslo bankovního účtu veřejné sbírky - 117118088/5500 veden u Raiffeisenbank, pobočka Opava nebo rychlejším převodem formou QR kódu v dolní části blogu. Můžete přispět anonymně nebo do poznámky uveďte kontakt na vás, abychom věděli, kde máme zaslat potvrzení o daru.

Děkujeme za jakýkoliv váš příspěvek.


Pro více informací klikněte tlačítko  níže.