Jsme zde Po/St 8 - 16 h a Út/Čt 8 - 11 h

  Magistrát města Opavy "D"

                                                                     ARCHIV

Kontakty

Magistrát města Opavy, Krnovská 71 D, CZ - 746 26 Opava,                                                            Telefon: +420 553 756 111; e-mail: posta@opava-city.cz; web: https://www.opava-city.cz

Přístupnost objektu - doplňující piktogramy

Vstup

Před vstupem do objektu je povrch mírně obtížný, popraskaný asfaltový i betonový povrch, železný rošt. Dveře jsou jednokřídlé, mechanické o šířce 90 cm, s otevíráním ven. Dveře jsou zajištěné elektrickým zámkem, pro vstup je nutno zazvonit. Zvonek je umístěný na zdi pod informační tabuli ve výšce 120 cm a odsazený od rohu 10 cm. Práh je vysoký 1 cm z venku a 3 cm zevnitř.

Poznámka: Zvonek u objektu je z bezpečnostních důvodů, zaměstnanci archivu si regulují vstup klientů archivu sami. Tudíž objekt hodnotíme jako Objekt Přístupný.

Interiér

V interiéru je hlavní místnost, která slouží jako místnost pro klienty archivu. V místnosti jsou dva stoly a čtyři židle, dále jeden pult s podjezdem 73 cm a hloubkou 60 cm, kde jsou formuláře apod. a v rohu kopírka. Z místnosti jsou vstupy do kanceláří, kde není vstup klientům povolen. V kancelářích jsou Odbory  výstavby ( Stavební spisovna a ověřování podpisu a listin ),  vnitřních věcí a oddělení spisové  služby ( Centrální spisovna ).      

WC

Přímo v objektu Archivu se upravené ani běžné WC nenachází, ale v areálu Magistrátu lze upravené WC nalézt v budovách "B" a "C".

Parkování

Parkování na VPS lze užít taktéž před budovami "B" a "C". Na centrálním parkovišti v areálu Magistrátu není VPS žádné, pouze běžné a vyhrazené parkovací místa pro zaměstnance Magistrátu.

Přístup MHD

K Magistrátu se dostanete MHD z Centra trolejbusem nebo autobusem směr Jaktař, zastávka Stará silnice. Zastávka MHD je v blízkosti Magistrátu města Opavy na Krnovské ulici cca 5 min chůze a k budově "D" chůzi cca 10 min. Autem dojedete na parkoviště Magistrátu po Krnovské ulici přes ulici Stará silnice (viz. Mapa).

Fotogalerie

Mapa

Mapováno 07/2018