Jsme zde Po/St 8 - 16 h a Út/Čt 8 - 11 h

Bezbariérová Opava

Milí návštěvníci webových stránek "Bezbariérová Opava",

vítáme vás na nových webových stránkách projektu Bezbariérová Opava, které nahradili původní projektový web Opava bez bariér. 

Co Vám můžeme v této sekci nabídnout?

  • Základní informace o celém projektu, jeho začátek, účel projektu, přednosti projektu a cíle projektu. Důležitý prvek tohoto projektu je také mapa přístupnosti, na které úzce spolupracujeme s odborem informatiky města Opavy.
  • Historie projektu. Zde budeme popisovat každý rok života tohoto projektu. Vše započalo rokem 2017, kdy se zrodila myšlenka projektu Opava bez bariér.
  • Interní materiály je část určená pouze pro registrované uživatelé. Tato služba je zpoplatněná.
  • V časti Piktogramy ukážeme, jaké piktogramy pro svou práci používáme, také vysvětlíme jejich význam. 
  • Důležité upozornění: Veškeré piktogramy podléhají licenčnímu ujednání. Je zakázáno s nimi bez písemného souhlasu jakkoliv nakládat nebo je kopírovat.

To je asi pro úvod vše a těšíme se na Vaše podněty, návrhy i dotazy, které můžete posílat přes kontaktní formulář nebo e-maily zde KONTAKT

Podpořte také tento projekt

Oslovil Vás tento projekt? Myslíte si, že je prospěšný? To nás těší. Přesto i Vy můžete náš projekt určený pro osoby s handicapem podpořit svým libovolným finančním příspěvkem na sbírkový účet  80380399/5500 veden u Raiffeisen Bank v Opavě. 

Pro snadnější převedení finančního daru jsme pro  Vás připravili QR kód s možnosti libovolné volby částky.  

Při vyšší částce jak 1.000,- Kč uvádějte i kontaktní údaje pro vystavení potvrzení o přijetí daru pro daňové účely.  

Podpořte nás, když nakupujete 

Přátelé, víte že náš projekt můžete také podpořit, pokud alespoň občas nakupujete na internetu? 

Zkuste to přes portál www.givt.cz! Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů - a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou - naše organizace vždy dostane příspěvek. Jak na to:

1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka. Získáte ho zde: https://givt.cz/aplikace

2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit.

3. Nakupte si, jak jste zvyklí. To je celé. Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům :)

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!